KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10616072
nr 1061 6072
Akvarell
Delton, signerad. -27, Orientaliskt motiv, 30x23
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:40:50
100 kr
150 kr